Resurse umane

TABEL PERSONAL UNITATE 2021-2022

 

Nr.crt.

NUME ŞI PRENUME

 

DIDACTIC

1

CIGHIR CLAUDIA-FLORINA – gr.I – DIRECTOR

-titular

2

SABĂU ADRIAN-IONUŢ – gr.I – DIRECTOR ADJUNCT

-titular

3

ARDELEAN DANIELA-FLORINA gr.I

-titular

4

AVRAM MIRELA – gr.II

-titular detașat

5

BARBU NICULINA-SORINA

-suplinitor

6

BERCOVICI CRINA-AURELIA – gr.I

-titular

7

BERCOVICI MANUEL-IOSUB – gr.I

-titular

8

BOGDAN TRAIAN-FLORIN – gr.I

-titular

9

BOLOŞ EMILIA-PAULA – gr.I

-titular

10

BOTA ALINA-ANA – gr.I

-titular

11

BOTA RAMONA-CARMEN – gr.I

-titular

12

BRISCAN GABRIELA-MARIANA – gr.I

-titular

13

BUHAŞ VASILE –  gr.I

-titular

14

CAP GHEORGHE – gr.I

-titular

15

CAP SIMONA-ELENA – gr.I

-titular

16

CIOLAN EUGEN – gr.I

-titular

17

CLOP LIANA-IOANA – gr.I

-titular

18

COROIU VLAD-ADRIAN –definitivat

-suplinitor

19

CRISTEA GEORGETA-MONICA – gr.I

-titular

20

FĂȘIE ALINA MONICA – gr.I

-titular

21

FENEŞI JEMIMA – gr.I

-titular

22

GABOR TABITA-SEBASTIANA – gr.I

-titular

23

GAL ALINA-MARIA – gr.I

-titular

24

GROZA NICOLETA – gr.I

-titular

25

HANEȘ MIHAELA RAMONA – gr.I

-titular

26

HERMAN ANAMARIA-IOANA – gr.II

-titular

27

INDRE DANIELA-LUMINIŢA – definitivat

-titular (viabilitatea postului)

28

INDRE IOAN-MARCEL – gr.I

-titular

29

ISPAS DAN-MUGUREL – gr.I

-titular

30

LAZA MIHAELA – gr.I

-titular

31

LUPOU-BUTAȘ RAMONA – gr.II

-suplinitor

32

MIHĂEŞ CORNELIA-SIMONA – definitivat

-titular

33

MIHĂEŞ GHEORGHE-VIOREL – gr.II

-titular

34

MIHĂIEŞ CRINA – gr.I

-titular

35

MIKLO ELENA-CECILIA – gr.I

-titular

36

MLENDEA ADRIAN-SORIN – gr.I

-titular

37

MONENCIU RODICA – gr.I

-titular

38

PAŞCALĂU AURELIA-IUSTINA – gr.I

-titular

39

POPA ANA-CORNELIA – gr.I

-titular

40

POPA ANDRADA

-suplinitor

41

PORDEA CIPRIAN-MARIUS – gr.I

-titular

42

PURTAN SERGIU-PAUL-LUCIAN – gr.II

-titular

43

RUS AURELIA-MIOARA-debutant

-suplinitor

44

SABĂU CORINA-EMILIA – gr.I

-titular

45

SZATMARI EDIT – gr.I

-titular

46

TENKO ALEXANDRA-REGINA – gr.II

-titular

47

TUDOR MIRELA-FELICIA – gr.I

-titular

48

ŢIBOC CARMEN-LĂCRIMIOARA – gr.II

-suplinitor

49

ZOŢ VIOLETA – gr.I

-titular

50

BUZGĂU SEBASTIAN

-suplinitor

DIDACTIC AUXILIAR

1

AVRAM ADRIAN-VASILE

-şef atelier şcoală

2

BERCOVICI MANUEL-IOSUB

-informatician

3

CIORNA AURELIA-LIANA

-secretar

4

COCOŞ DANA-MIRELA

-secretar-şef

5

FACA DANIELA

-contabil

6

FRENŢIU RODICA-MIRELA

-contabil-şef

7

JURJ ALEXANDRA-DORIA

-bibliotecar

NEDIDACTIC

1

ARDELEAN MARIOARA

-îngrijitor

2

BUDĂU MARIOARA-ADINA

-îngrijitor

3

HEREDE MIRELA

-îngrijitor

4

RIF ANCA-DIANA

-îngrijitor

5

ILLE NICOLAE

-muncitor

6

SZABO EMIL

-muncitor

7

TOMELE VIOREL

-muncitor

8

CRAINIC VALENTIN-PETRU

-paznic

9

AVRAM CĂLIN-DĂNUȚ

-paznic

10

RADA NICOLAE

-paznic

11

RADA NICOLAIE

-paznic